Szabat, Rydzewski Spółka Jawna
ul.Wyszyńskiego 2 23-210 Kraśnik
NIP 715-13-30-526 REGON 430713750
KRS: 0000300377, Sąd Rejonowy w Lublinie – XI Wydział Gospodarczy KRS
Konto bankowe: Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku
Nr rachunku: 80 8717 0009 2001 0003 3330 0001
2
Krzysztof Szabat
Właściciel Firmy
e-mail: kszabat@instalnet.pl
2
Jacek Rydzewski
Właściciel Firmy
e-mail: jrydzewski@instalnet.pl

Centrum komputerowe
ul. Wyszyńskiego 2, 23-210 Kraśnik
tel. 81 825 98 22, tel./fax 81 826 18 30
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
www.instalnet.pl
e-mail: centrum@instalnet.pl


Przemysław Albin
Kierownik Sklepu, Handlowiec
e-mail: palbin@instalnet.pl
kom. 784 410 784
GG: 6802034
Robert Legocki
Główny serwisant
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
e-mail: rlegocki@instalnet.pl
Sławomir Borowski
Główny Handlowiec
Obsługa Klienta Biznesowego
e-mail: sborowski@instalnet.pl
kom. 660 733 142
GG: 4415322
Leszek Gryta
Serwisant
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
e-mail: lgryta@instalnet.pl
Grzegorz Hreszczyk
Handlowiec
e-mail: ghreszczyk@instalnet.pl
GG: 841124
Krystian Łabieniec
Serwisant
Serwis gwarancyjny
e-mail: klabieniec@instalnet.pl
Damian Karabela
Handlowiec
e-mail: dkarabela@instalnet.pl
Aneta Matacz
Pracownik biurowy
e-mail: amatacz@instalnet.pl
Marta Gałus
Pracownik biurowy
e-mail: mgalus@instalnet.pl



Biuro Obsługi Klienta Sieci instalNET Lan
ul.Lubelska 115, 23-200 Kraśnik
III piętro - pokój 306
tel. 81 825 42 48, 784 444 784
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00
www.instalnet.pl
e-mail: siec@instalnet.pl




DZIAŁ TECHNICZNY


BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Paweł Ostrowski

Administrator
e-mail: postrowski@instalnet.pl

Aneta Pietras

Pracownik biurowy – BOK
e-mail: apietras@instalnet.pl
kom. 784 444 784
GG: 8051757

Ziemowit Rachwał

Instalator, technik sieci
e-mail: zrachwal@instalnet.pl

Anna Szabat

Pracownik biurowy – BOK
e-mail: aszabat@instalnet.pl

Piotr Matacz

Instalator, technik sieci
e-mail: pmatacz@instalnet.pl

Wioleta Chaciewicz

Pracownik biurowy – BOK
e-mail: wchaciewicz@instalnet.pl

Michał Maziarczyk

Instalator, technik sieci
e-mail: mmaziarczyk@instalnet.pl

Dawid Pawka

Instalator, technik sieci
e-mail: dpawka@instalnet.pl

Artur Kowal

Instalator, technik sieci
e-mail: akowal@instalnet.pl