KONTAKT

Sprawdź zmiany w funkcjonowaniu naszej firmy w obliczu COVID-19dowiedz się więcej >

b3lineicon|b3icon-user-support||User Support

Biuro Obsługi Klienta

ul. Lubelska 112, 23-200 Kraśnik

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00
Sobota: 9.00-14.00
E-mail: bok@instalnet.pl
Telefon: 81 825 42 48

Biuro Obsługi Klienta
na ul. Lubelskiej 115 od 01.06.2020 jest otwarte
w standardowych godzinach.

Informujemy jednocześnie, że nadal nasi Klienci
mogą zdalnie załatwiać wszelkie sprawy formalne,
zamówienia, zlecenia, zgłoszenia, zmiany, rozszerzenia pakietów. 

Zgłoszenia przyjmujemy do realizacji telefonicznie
– ze wskazaniem dalszej ścieżki procesu,
pod numerem telefonu:

81 825 42 48 
lub mailowo:
bok@instalnet.pl

b3lineicon|b3icon-responsive-design||Responsive Design

Centrum Komputerowe

ul. Wyszyńskiego 2, 23-210 Kraśnik

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
E-mail: centrum@instalnet.pl
Telefon: 81 825 98 22
81 826 18 30

Centrum Komputerowe

na ul. Wyszyńskiego 2 pozostaje otwarte.

Według zaleceń sanepidu na terenie sklepu
może znajdować się maksymalnie 2 klientów!
Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości 1,5m,
oraz używania karty płatniczej do realizacji płatności.

Prosimy o zachowanie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa w tym utrzymywanie odpowiednich, bezpiecznych odległości od innych Klientów i naszych pracowników, zakrywanie ust i nosa na terenie biura i sklepu, stosowanie rękawic ochronnych oraz innych obowiązujących przepisów w tym zakresie.

Krzysztof Szabat

Właściciel

E-mail: kszabat@instalnet.pl


Szabat, Rydzewski Spółka Jawna
ul.Wyszyńskiego 2 23-210 Kraśnik
NIP 715-13-30-526 REGON 430713750
KRS: 0000300377, Sąd Rejonowy w Lublinie
– XI Wydział Gospodarczy KRS, 
Konto bankowe: Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku
Nr rachunku:
80 8717 0009 2001 0003 3330 0001

Jacek Rydzewski

Właściciel

E-mail: jrydzewski@instalnet.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ! 🙂

Centrum Komputerowe

Email: sklep@instalnet.pl

Sławomir Borowski

Kierownik Sklepu
Obsługa klienta biznesowego
E-mail: sborowski@instalnet.pl
Kom: 660 733 142
GG: 4415322

Przemysław Albin

Obsługa serwisowa firm
E-mail: palbin@instalnet.pl
Kom: 784 410 784
GG: 6802034

Damian Karabela

Handlowiec
E-mail: dkarabela@instalnet.pl
GG: 62739111

Marta Gałus

Pracownik biurowy
E-mail: mgalus@instalnet.pl

Aneta Matacz

Pracownik biurowy
E-mail: amatacz@instalnet.pl

Serwis Komputerowy

Email: serwis@instalnet.pl

Robert Legocki

Serwisant
E-mail: rlegocki@instalnet.pl

Leszek Gryta

Serwisant
E-mail: lgryta@instalnet.pl

Biuro Obsługi Klienta

Email: bok@instalnet.pl

Aneta Pietras

Pracownik biurowy – BOK
E-mail: apietras@instalnet.pl

Aneta Rydzewska

Pracownik biurowy – BOK
E-mail: arydzewska@instalnet.pl

Anna Szabat

Pracownik biurowy – BOK
E-mail: aszabat@instalnet.pl

Beata Szabat

Pracownik biurowy – BOK
E-mail: bszabat@instalnet.pl

Wioleta Chaciewicz

Pracownik biurowy – BOK
E-mail: wchaciewicz@instalnet.pl

Administracja Sieci

Email: siec@instalnet.pl

Paweł Ostrowski

Administrator sieci
E-mail: postrowski@instalnet.pl

Magdalena Telecka

Inwentaryzacja i paszportyzacja sieci
E-mail: mtelecka@instalnet.pl

Obsługa Techniczna Sieci

Email: zgloszenia@instalnet.pl

Piotr Matacz

Instalator, Technik sieci
E-mail: pmatacz@instalnet.pl

Patryk Koneczny

Instalator, Technik sieci
E-mail: pkoneczny@instalnet.pl

Michał Maziarczyk

Instalator, Technik sieci
E-mail: mmaziarczyk@instalnet.pl

Krzysztof Szeliga

Instalator, Technik sieci
E-mail: kszeliga@instalnet.pl

Damian Kropidłowski

Instalator, Technik sieci
E-mail: dkropidlowski@instalnet.pl

Adrian Gołaś

Instalator, Technik sieci
E-mail: agolas@instalnet.pl

Krzysztof Niedziela

Instalator, Technik sieci
E-mail: kniedziela@instalnet.pl

b3lineicon|b3icon-user-shield||User Shield

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych.
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się
z Administratorem danych w następującej formie:

1. Telefonicznie pod numerem telefonu: 81 825 42 48

2. Za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres: iod@instalnet.pl

3. Listownie i osobiście pod adresem siedziby Administratora danych:
INSTALNET Szabat Rydzewski Spółka Jawna, ul. Wyszyńskiego 2, 23-210 Kraśnik